Stínící technika

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu dnes už nejsou pouze natrvalo připevněným doplňkem oken, ale flexibilní a nezbytnou součástí všech dveří na terasu, na balkón i na zahradu, které rádi v letních měsících necháváme otevřené. Díky nim se nebudete v interiéru trápit s žádným hmyzem a moderní sítě vám pomohou také regulovat spotřebu za energie.

Rolety DEN/NOC

Rolety DEN/NOC

Interiérová látková roleta DEN/NOC je vhodná do jakékoliv místnosti. Provedení DEN/NOC spočívá v dělení látky na průhledné a neprůhledné pruhy. Vzájemným překrýváním dvou vrstev látky dochází k prolínání pruhů a díky tomu můžete plynule regulovat intenzitu světla v místnosti.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie ideální pro zastínění velkých i malých ploch, pro bytové i komerční prostory.

Žaluzie

Žaluzie

Nabízíme kvalitní a osvědčené české žaluzie. Tento stínící doplněk je oblíbený a prověřený v mnoha nejen českých domácnostech a lze jej použít prakticky pro všechny typy plastových oken nebo dřevěných euro oken. Žaluzie jsou oblíbené pro svůj moderní vzhled, příznivou cenu, jednoduchou konstrukci, nenáročnou údržbu, odolnost proti vlhkosti či prachu a vysokou životnost.Další nespornou výhodou žaluzie je zajištení soukromí a zároveň dostatečný přístup světla do místnosti, pokud jsou lamely staženy dolů a otevřeny. Díky naklápění lamel žaluzie lze libovolně regulovat příchozí světlo. Naše žaluzie jsou opatřeny kvalitními hliníkovými lamelami o šířce 25 mm. Celý ovládací mechanismus žaluzie je ukryt a zároveň chráněn v jejím horním profilu. Ovládání je opravdu jednoduché. Vytahování, stahování i naklápění lamel je zajištěno za pomoci řetízku. Libovolně naklopené lamely žaluzie je možné ustavit v okně v libovolné výšce stažení. Takto je zajištěna skvělá regulace světla a jeho usměrnění podle momentální potřeby.

Map